Kolektyvai

 KOLEKTYVŲ DARBO GRAFIKAS (2017 metų spalio mėn.)

 

 

III aukštas

Auditorija

Nr. 307

III aukštas

Baltoji salė

Rūsys

Salė R - 3

Šokių salė

Kavinė

Didžioji salė

Seniūnija

Jogos salė

PIRMADIENIS

10.00-12.00

Gimnastikos grupė „Sveikata“

18.00-20.00

Muzikos studija (I.Raugaitė)

 

16.00-19.00

Choreografijos studija

(Nijolė Kuklytė)

 

 

17.00-20.00

„Di Dance“

(D. Petkuvienė)

18.15-19.30

Jogos užsiėmimai

(Vadimas Strelkovas)

ANTRADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

 

 

10.30-11.30

„Buratinas“

16.00-18.00

Projektas

„Mažasis verslas“

Rima Kurienė

18.00-20.00

Vokalinis ansamblis

„Melodija“

15.00-16.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

 

16.00-18.00

Dramos studija

(M.Šakalytė)

18.00-20.00

Muzikos studija (I.Raugaitė)

17.00-19.00

Projektas „Mažasis verslas“

Rima Kurienė

18.00-20.30

Tautinių šokių kolektyvas

„Vaiva“

(Jurgita Galdikienė)

TREČIADIENIS

 

17.00-20.00

„Di Dance“

(D. Petkuvienė)

15.00-16.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

 

16.00-19.00

Choreografijos studija

(N. Kuklytė)

17.00-19.00

Projektas „Mažasis verslas“

Rima Kurienė

 

19.00-20.15

Jogos užsiėmimai

(Vadimas Strelkovas)

KETVIRTADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

 

 

10.00-12.00

Gimnastikos grupė „Sveikata“

18.00-20.00

Vokalinis ansamblis

„Melodija“

 

16.00-18.00

Dramos studija

(M. Šakalytė)

 

 

17.00-19.00

Projektas „Mažasis verslas“

Rima Kurienė

 

 

PENKTADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

17.00-20.00

Muzikos studija

(J. Sabin)

10.30-11.30

„Buratinas“

15.00-17.00

Muzikos studija

(J. Sabin)

17.00-20.00

„Di Dance“

(D. Petkuvienė)

 

 

 

 

 

ŠEŠTADIENIS

10.00-13.00

„Buratinas“

13.00-17.00

„Rusų romansas“

(V. Oparin)

 

10.00-13.00

„Buratinas“

13.00-17.00

Muzikos studija

(J. Sabin)

 

10.00-12.00

„Di Dance“

(D. Petkuvienė)

13.00-14.00

„Buratinas“

10.30-11.30

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

10.00-13.00

Muzikos studija

(J. Sabin)