Kolektyvai

KOLEKTYVŲ DARBO GRAFIKAS

III aukštas

Auditorija

Nr. 307

III aukštas

Baltoji salė

Rūsys

Salė R - 3

Rūsys

Salė R - 4

Šokių salė

Kavinė

Didžioji salė

Seniūnija

Jogos salė

PIRMADIENIS

10.00-12.00

Gimnastikos grupė „Sveikata“

18.00-20.00

Muzikos studija (I.Raugaitė)

17.00-19.30

Kikboksas

A.Achramavičius

 

17.00-19.30

Kikboksas

A.Achramavičius

 

16.00-19.00

Choreografijos studija

(Nijolė Kuklytė)

19.00-20.00

Zumbos užsiėmimai

(Milada Milto)

 

17.00-20.00

„Di Dance“

(D. Petkuvienė)

ANTRADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

 

 

10.30-11.30

„Buratinas“

16.00-17.00

Aleksandras Malyško

18.00-20.00

Vokalinis ansamblis

„Melodija“

15.00-16.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

16.30-18.40

Dziudo užsiėmimai

(Ieva Kublickienė)

19.00-20.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

16.00-18.00

Dramos studija

(M.Šakalytė)

18.00-20.00

Muzikos studija (I.Raugaitė)

18.00-20.30

Tautinių šokių kolektyvas

„Vaiva“

(Jurgita Galdikienė)

TREČIADIENIS

 

17.00-20.00

„Di Dance“

(D. Petkuvienė)

17.00-19.30

Kikboksas

A.Achramavičius

 

17.00-19.30

Kikboksas

A.Achramavičius

 

16.00-19.00

Choreografijos studija

(N. Kuklytė)

 

KETVIRTADIENIS

10.00-13.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

 

 

10.00-12.00

Gimnastikos grupė „Sveikata“

18.00-20.00

Vokalinis ansamblis

„Melodija“

15.00-16.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

19.00-20.00

Fitneso užsiėmimai

(Laimis Vaičiulis)

16.00-18.00

Dramos studija

(M. Šakalytė)

19.00-20.00

Zumbos užsiėmimai

(Milada Milto)

 

17.30-20.00

„Linksmuoliai“

 

PENKTADIENIS

10.00-13.00

„Buratinas“

17.00-20.00

Muzikos studija

(J. Sabin)

10.30-11.30

„Buratinas“

17.00-20.00

„Di Dance“

(D. Petkuvienė)

17.00-19.30

Kikboksas

A.Achramavičius

 

17.00-19.30

Kikboksas

A.Achramavičius

 

 

17.00-18.00

„Menų studija“

Oksana Treščenko

16.30-20.00

„Linksmuoliai“

 

ŠEŠTADIENIS

10.00-13.00

„Buratinas“

13.00-17.00

„Rusų romansas“

(V. Oparin)

 

10.00-13.00

„Buratinas“

13.00-17.00

Muzikos studija

(J. Sabin)

11.00-13.00

Dziudo užsiėmimai

(Ieva Kublickienė)

 

10.00-12.00

„Di Dance“

(D. Petkuvienė)

13.00-14.00

„Buratinas“

10.30-14.00

Ikimokyklinio ugdymo grupė „Buratinas“

14.00-17.00

„Spalvos linija“

Ema Šalc

 

10.30-12.00

Jogos užsiėmimai

(Anastasija Katcyna)